Kosmetyki na czasieCzy lakier u rąk powinien być taki sam jak na stopach?

Z wielkich, ważnych debat, które królują na forach internetowych - jak zmiany klimatyczne - przychodzi kolejna: czy rzeczywiście kolor lakieru na dłoniach powinien być taki sam jak na stopach?

To pytanie króluje na forach internetowych od czasu do czasu. My jednak zdecydowanie nie zgadzamy się z tym, ze lakier i na dłoniach i na stopach powinien być identyczny. Pasujący do siebie tak ale identyczne – nie!

Kilkanaście lat temu, owszem była taka moda. Jednak ten trend jest już przestarzały. Tak samo jak w złym guście stało się noszenie torebki w identycznym kolorze co butów. Jest to uważane za brak fantazji...

Jak dobrać kolor paznokci do koloru paznokci u stóp?

Modne jest malowanie paznokci na różne odcienie – na przykład u rąk różowe a u stóp fioletowe. Kolory absolutnie nie mogą się ze sobą gryźć. Jeśli u rąk masz kolor różowy nie maluj paznokci na czerwień. Dobrym rozwiązaniem będzie pomalowanie paznokci na neutrealny kolor jak beż, czerń czy biel. Te kolory dobrze współgrają ze wszystkimi odcieniami.

Najmodniejsze połączenia kolorystyczne tego sezonu

Nie wiesz jak dobrać kolory lakierów do siebie? Przedstawimy Ci najmodniejsze połączenia!

• Błękit i srebro lub biel

• Czerń i biel

• Czerwień, czerń i biel – polecamy zwłaszcza zdobienia

• Militarna zieleń i butelkowa zieleń

• Wszelkie pastele – róż i mięta, fiolet i mięta, błękit i róż

Nie bądź fashion victim

Nie musisz podążać ślepo za modą. Jeśli lubisz połączenie różu i czerwieni – śmiało! Ważne byś dobrze czuła się w swojej skórze i wybranych kolorach. Moda, modą ale najlepsze jest dobre samopoczucie.


Copyright © 2019 paznokcie 2019